Avatar nuan Huang

nuan Huang

Harry Kane je najtuzniji igrac na UEFA Euru 2024

Geplaatst op 23 juli 2024 om 12:59 uur

Hrvatska nogometna reprezentacija ispala je u grupnoj fazi UEFA Eura 2024., a navijace je dirnulo žaljenje Luke Modrica. Dok se engleska nogometna reprezentacija suceljavala sa španjolskom nogometnom reprezentacijom u finalu, Harry Kane postao je najtužniji igrac na turniru. Za bijeli nogometni dresovi i kapetansku traku zadužen je Harry Kane. Zbog njega je reprezentacija dvaput zaredom propustila prvenstvo.Harry Kane imao je puno psiholoških ocekivanja prošle sezone. Prvi put je napustio Premierligu i došao u Bundesligu. Harry Kane je vjerovao da ima sposobnost pomoci FC Bayern Muenchenu da osvoji prvenstvo, ali nakon turnira nije osvojio nijedno prvenstvo. Prokletstvo propuštanja prvenstva uvijek je mucilo Harryja Kanea. Koliko titula doprvaka treba zamijeniti za prvenstvo. Engleska nogometna reprezentacija na UEFA Euru 2024. nije se pokazala dobrom, ali reprezentacija se uspjela stabilizirati i plasirati se u finale. Prethodno je nogometna reprezentacija Engleske igrala protiv nogometne reprezentacije Italije, a sada ih ceka nogometna reprezentacija Španjolske. Mladi španjolski nogometni reprezentativac nije dopustio Harryju Kaneu da ostvari svoj san. Ponovno je na pobjednickom postolju sa svojim suigracima primio viceprvacku medalju. 17-godišnji Lamine Yamal osvojio je prvenstvo UEFA Euro 2024, a Julián Álvarez osvojio je prvenstvo Copa America s argentinskom nogometnom reprezentacijom.Harry Kane je igrac vrijedan hvale navijaca. Jedino mu je žao što je propustio prvenstvo. Njegov transfer u FC Bayern Muenchen je osvajanje prvenstva. Njegova ideja je vrlo jednostavna, a to je osvojiti prvenstvo. I sljedece sezone Harry Kane ce i dalje nositi FC Bayern München nogometni dres, te ce nastaviti marljivo raditi za cilj osvajanja prvenstva. Nebrojeni fanovi zanemarit ce postojanje drugoplasiranog, ali Harry Kane postao je najbolji predstavnik drugoplasiranog. Harry Kane je najtragicniji igrac na UEFA Euru 2024. Želi prekinuti lošu situaciju u kojoj nije imao titule prvaka.