Avatar nuan Huang

nuan Huang

Olivier Giroud sljedece ce sezone igrati u Serie A

Geplaatst op 17 juli 2021 om 16:03 uur

Po zavrsetku dva medunarodna nogometna natjecanja, profesionalni igraci usredotocit ce se na ligaski trening. Iako nova sezona pet glavnih liga jos nije zapocela, vijesti o transferima igraca bile su stalne. Igrac Chelseaja Olivier Giroud, koji je prosle sezone osvojio UEFA-inu Ligu prvaka, uskoro ce se pridruziti A.C.Milanu.Moze se reci da Olivier Giroud vise nije mladi igrac. Odlucio se pridruziti A.C. Milanu ovog ljeta. Premier liga je najduza liga u karijeri Oliviera Girouda. Pridruzio se Arsenalu, odnosno Chelseaju. Olivier Giroud dobro se predstavio u razdoblju Arsenala i puno je puta stvorio prekrasne scene. Olivier Giroud ima razlicite brojeve nogometni dresovi, Arsenalov broj 12, Chelsea broj 18 i Francuske nogometne reprezentacije broj 9. Razliciti brojevi donose mu razlicita iskustva.Trenutno je AC Milan sluzbeno objavio da se Olivier Giroud pridruzio timu, a njegov izvanredan nastup nastavit ce se u Serie A. Kaze se da je broj AC Milan nogometni dres Oliviera Girouda broj 9. Pitam se moze li u tome nadmasiti veterana polozaj? Kao napadac francuske nogometne reprezentacije, pratio je momcad kako bi osvojio prvenstvo FIFA-e u Svjetskom kupu 2018. godine. U Chelseaju je sluzio kao zamjena da pomogne momcadi da osvoji prvenstvo UEFA-e Lige prvaka. Olivier Giroud pojavit ce se u Serie A sljedece sezone. Kakvu ce izvedbu A.C. Milan donijeti navijacima?https://shophrvats.wikeo.net/http://shophrvats.blogaholic.se/