Avatar nuan Huang

nuan Huang

Nogometni duh Hrvatske nogometne reprezentacije

Geplaatst op 08 juni 2021 om 15:00 uur

Turnir Europskog kupa uskoro zapocinje, tako da bezbrojni navijaci obracaju pažnju na svoju reprezentaciju. Hrvatska nogometna reprezentacija takoder je jedna od momcadi koja sudjeluje u Europskom kupu. Osvojili su i drugo mjesto na Svjetskom kupu 2018. godine. Nastup momcadi u Svjetskom kupu potaknuo je nebrojene obožavatelje matice da nose Euro 2020 Hrvatska dres da navijaju i slave.Iako je Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila od Équipe de France de Football u finalu Svjetskog prvenstva 2018., njihovi navijaci nisu bili bijesni zbog poraza. Hrvatska nogometna reprezentacija za malu je zemlju vrlo uspješno došla do finala Svjetskog kupa. I u grupnoj fazi te godine Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Argentinu, neka publika ponovno prepozna ovu momcad. Koriste duh nadahnuca i marljivog rada kako bi svima porucili da natjecanje u Svjetskom kupu više ne pripada tradicionalnim jakim momcadima.Ovogodišnji Europski kup, Hrvatska nogometna reprezentacija nosila je ocekivanja nebrojenih navijaca. Sudeci prema objavljenom popisu, Luka Modric i dalje obnaša dužnost kapetana reprezentacije. Može li s kapetanskom trakom na nogometni dresovi nastaviti voditi momcad da ponovno napiše novu legendu?http://shophrvats.jigsy.com/https://www.bloglovin.com/@shophrvats