Avatar pilkanozna pilka

pilkanozna pilka

Wlochy strzelaja arcydzielo gola

Geplaatst op 11 oktober 2024 om 11:07 uur

Gra Wloch byla niemal idealna, gdyby Pellegrini, noszacy numer 10 koszulki pilkarskie, nie zostal wyrzucony z boiska z czerwona kartka. Niestety, koncowy gwizdek nie zabrzmial w 39. minucie, a wynik 2-2 byl zupelnie nie do przyjecia.
Spalletti wymienil czterech nowych graczy w tym skladzie. Z powodu incydentu z czerwona kartka, zadebiutowal tylko Pisilli. Dlatego kibice w koncu nie zobaczyli Daniela Maldiniego noszacego numer 11 koszulka Reprezentacja Wloch, co bylo zalosne. Azzurri nie widzieli magicznego nazwiska Maldini przez 24 lata.
Ale zadne negatywne klipy na boisku nie mogly przycmic genialnosci chlopaków z Azzurri w pierwszej polowie, zwlaszcza pieknego gola w 24. minucie, który wystarczyl, aby zapisac sie w historii wloskiej pilki noznej. Ten gol przeszedl przez nogi pieciu wloskich graczy. To byl bardzo klasyczny gol zespolowy. Mozna go nazwac arcydzielem naglej inspiracji artysty. Dlatego, chociaz gra ostatecznie nie byla idealna, dla wielu osób bylo to równiez piekne wspomnienie warte pielegnowania.