Avatar pilkanozna pilka

pilkanozna pilka

Jamal strzelil pierwszego gola w Lidze Mistrzow

Geplaatst op 20 september 2024 om 10:33 uur

Po dlugim oczekiwaniu trwajacym 389 dni, numer 10 koszulki pilkarskie Barcelony w koncu pojawil sie ponownie na zielonym boisku. W pierwszym wystepie Barcelony w Lidze Mistrzow nowego sezonu, zawodnik numer 10 Ansu Fati wszedl na boisko jako rezerwowy.
W tym meczu Barcelona przegrala 1-2 z Monaco. Jamal, noszacy numer 19 koszulka FC Barcelona, strzelil gola dla Barcelony. Jednak z powodu bledu Ter Stegena w 10. minucie, Eric GarcĂ­a otrzymal czerwona kartke. Dlatego Barcelona wpadla w pasywna sytuacje jednego zawodnika mniej na poczatku i ostatecznie przegrala mecz, co rozczarowalo kibicow.
Warto wspomniec, ze Ansu Fati wszedl na boisko jako rezerwowy w 88. minucie. Minelo 688 dni od jego ostatniego wystepu w Lidze Mistrzow. Obecnie Fati jest najmlodszym pilkarzem w historii Barcelony, ktory strzelil gola w Lidze Mistrzow, majac 17 lat i 40 dni. Jak wszyscy wiemy, Yamal, ktory strzelil swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzow, obchodzil swoje 17. urodziny podczas Pucharu Europy, wiec Yamal zajmuje drugie miejsce w tym rekordzie.